Masažai

Masažai

Šokolado masažas

Šokoladas veikia kaip puikus antidepresantas ir afrodiziakas. Šokoladinis kūno masažas mažina įtampą, stimuliuoja, gerina savijautą, o saldus kakavos aromatas suteikia malonių pojūčių ir kelia nuotaiką.

Šokolado terapija ne tik puikiai ‘atpalaiduoja, bet ir efektyviai mažina celiulitą, tonizuoja ir minkština odą.

Medaus masažas

Medaus masažas yra refleksoterapijos atmaina, žinoma, jei nesate jam alergiški. Medaus ir masažo derinys padeda išlaikyti gerą formą streso ir perkrovos metu. Gilūs masažuotojo judesiai ir medaus tąsumas suaktyvina kraujotaką, tai pagerina audinių bei vidaus organų aprūpinimą deguonimi ir reikalingomis medžiagomis.

Medaus masažas atstoja viso kūno pilingą; oda tampa švari, švelni bei stangri. Medus puikiai absorbuoja toksinus ir šlakus, pagreitina jų pašalinimą iš organizmo. Po medaus masažo kurį laiką visame kūne jaučiama maloni šiluma, todėl toks masažas ypač tinka šaltuoju metų laiku kaip profilaktinė priemonė nuo plaučių ligų, bronchito, norint sustiprinti imuninę sistemą, pagražinti celiulito pažeistas vietas, sumažinti nugaros ir sąnarių skausmus.

veiveriai

Ajurvedinis masažas

Aromatai visada buvo svarbūs žmonių gyvenime. Masažas su kvapiaisiais eteriniais aliejais – tai dvasios ir kūno gydymas. Tokio masažo esmė — rankų prisilietimo ir kvapų gydomųjų galių ryšys. Eteriniai aliejai įsigeria į kūną pro odą, taip pat įkvepiami masažo metu.

Augalų eteriniai aliejai padeda sureguliuoti natūralią organizmo pusiausvyrą, stiprina imunitetą, pagerina kraujotaką, šalina toksinus. Patiriamas gilus atsipalaidavimas, išnyksta neigiamos emocijos ir grįžta dvasinė pusiausvyra.

Tibeto masažas

Tibeto ar taurės vakuuminis masažas – sena gydymo bei sveikatinimo sistema, pagrįsta vakuumo veikimo principu.

Masažuojamos kūno vietos padengiamos augaliniu aliejumi, po to taurėje sukuriamas vakuumas. Jis po stipriai prie kūno prispausta taure sukelia kraujo pritekėjimą į audinius.

Apykaitiniai, imuniniai, atkuriamieji audinių procesai syaktyvėja 10-100 kartų. Veikiant vakuumui išsiskiria prakaito ir riebalinių liaukų sekretai, o į jų sudėtį įeina nemažai druskos, šlapimo, acetopo, tulžies rūgščių, kurie nuodija organizmą.


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/popilt/domains/veiveriai.lt/public_html/wp-content/themes/great/single.php on line 43

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *