Katės

Sakoma, kad pūkuota naminė katė – vienas tobuliausių gamtos kūrinių. Šis gyvūnas ne tik gali suteikti teigiamos energijos, bet ir sugeria neigiamą.

Seniai pastebėta, kad neigiama energija katės traukte traukia. Tačiau jei katės nemylite, nė nesitikėkite, kad ji jums padės. Murklės daug jautriau nei kiti gyvūnai pajunta žmogaus nuotaikas, ypač šeimininko požiūrį į ją. Mylinčiam ir rūpestingam tikrai palengvins įvairiausius negalavimus.

Jeigu kamuoja neuralgija arba artritas, katė pati ras skaudamą vietą ir vis taikysis prie jos prisiglausti, sušildyti. Stengsisįsitaisyti taip, kad būtų kuo patogiau šeimininkui -jau geriau pati išsiries neįprasta poza, kad tik priglustų prie skaudamos vietos. Sunku pasakyti, kas konkrečiai gydo-kates energinis laukas, lengvas masažas, kūno šiluma ar raminamas murkimas. Tačiau faktas-skausmas praeina.

Mokslininkai pastebėjo, kad kates iš anksto įspėja apie besiartinantį širdies smūgį. Jei auginate katę, tikriausiai pastebėjote, kad Katės.meilintis ir glaustytis ji ima kaip tik tuo metu, kai esate sudirgę ir susinervinę. Tai rimtas ženklas, kad būtina prisėsti, nusiraminti, giliai pakvėpuoti. Taip katė nori įspėti, kad jūsų energinis laukas išsiderinęs. Manoma, kad namuose auginama katė net 6 proc. sumažina miokardo infarkto riziką. Be to, nustatyta, kad katės gali padėti sumažinti kraujospūdį-tereikia kelias minutesję paglostyti. Katės gali padėti žmonėms, kenčiantiems nuo psichinių ligų, širdies sutrikimų, smegenų pažeidimų dėl insulto ar traumos, esant priklausomybei nuo narkotikų ar alkoholio.

Pastebėta, kad kačių mylėtojai į gydytojus kreipiasi 18 proc. rečiau nei kačių nemėgstantys žmonės.

 

pagal www.15min.lt


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/popilt/domains/veiveriai.lt/public_html/wp-content/themes/great/single.php on line 43

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *